MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 9941357
nr 994 1357
Stol
1940-tal, Sadelgjord
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 november 2015
kl 19:59:37
11/11 20:43:17